Previous

Fisher Price Eğitici Akıllı Telefon FPR25

Previous

Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet (Türkçe)

Fisher Price Eğitici CD Çalar (Türkçe)

     0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Fisher-Price
Ürün Kodu: 0027084667295
.

100 TL ve üzeri
ÜCRETSİZ KARGO

Kaliteli ve Orijinal
LİSANSLI ÜRÜNLER

93,22TL 106,20TL

Yol yürürken, evde veya bunlara benzer ortamlarda bebeğiniz bu CD çalardan en güzel çocuk şarkılarını rahatça dinleyebilir. Fisher Price Eğitici CD Çalar içerisinde tam beş farklı çocuk şarkısı bulunmaktadır. Üstünde bulunan ışıklı düğmelerine basarak hayvan isimlerini ve seslerini öğrenebilir. Eğlenceli bir yapısı bulunan eğitici cd çalar kayan halkalar, yoğun aktiviteler ve dans eden ışıkları sayesinde bebeğinizin ilgisini çekmektedir. İçerisinde bulunan CD'yi çevirmek için bebeğiniz ortadaki büyük düğmeye basabilir. İçerisinde 3 seviye bulunmaktadır. Bunların kısaca açıklaması aşağıdaki gibidir;

- Seviye 1 | Keşfetme: Bebeğinizde merak uyandırması adına oluşturulan bu seviyede uygulamalı aktivite, eğlenceli sesler ve cümleler keşfetmesi amaçlanmıştır.

- Seviye 2 | Teşvik Etme: Birinci seviye'de yapılan eklemelerin üzerine eklemek için vardır. Bebeğiniz ilk seviyede tanıdığı nesnelerin ve daha fazlasını bulması konusunda basit soru ve yönergeleri duyar. Köpekçik ve Kız Kardeşi'nin düğmelerine bastığında, yiyecekleri paylaşmaya teşvik eden cümleler duyar. Eğer başarır ise onu bir ödül bekliyor.

- Seviye 3 | Hayal Etme: Tamamen hayal gücüne yönelik bir seviyedir.

Özellikler;

- Bebeğiniz bu oyuncak sayesinde hayal gücünü kullanması amaçlanır.

- İçerisinde bulunan zengin müzikler, şarkılara eşlik etme fonksiyonu ve daha pek çok aktivite, hepsi bebeğiniz için erken öğrenme becerilerini ve günlük deneyimleri geliştirmesi adına sizlere sunulmaktadır.

- Fisher Price Eğitici CD Çalar 3 adet "A" alkalin pille çalışır (Dahil değildir).

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Sipariş Hattı0(551) 009 75 16