HAKKIMIZDA

Tek Pusula markası 2018 yılında müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat anlayışıyla kırtasiye, oyuncak ve ofis malzemeleri çeşitlerini bünyesinde barındıran, sektörün her zaman en iyisi olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Tek Pusula olarak tüm okuyan bireylerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız devamlı olarak sürmektedir. Firmamız bu sayede ihtiyaç duyulan ürünleri en kısa zamanda temin edip ihtiyacı olan bireylere ulaşmasını sağlamaktadır. Her zaman hızlı ve güvenilir alışverişin doğru pusulası olan firmamız müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Tamamı lisanslı olan ürünlerle çocuklarımızın sağlığını ön planda tutmaktayız. Bu yüzdendir ki firmamızda satışı gerçekleşen ürünlerin hepsi orjinal olup sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hareket edilmektedir.

Her geçen gün daha büyük bir hevesle büyüyen firmamız hizmet kalitesi konusunda ödün vermeden hareket etmektedir. Sizlerin en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlere erişebilmesi için deneyimli kadrosu ile Tek Pusula yani alışverişin doğru pusulası hizmetinizde. İnternet sitemiz üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızdan güvenilir ve rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Gayemiz sektörümüzdeki yenilikleri ve fırsatları, en uygun ve kaliteli şekilde müşterilerimize ulaştırmaktır. Müşteri memnuniyeti hususunda son derece titiz olan firmamız kaliteden ödün vermemektedir. Uygun fiyat politikası ve kalite anlayışı ile her zaman Tek Pusula olarak sizlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.


TEK PUSULA YÖNETİMİ

Saygılarımızla...