Sipariş ve Teslimat


Ödeme Seçeneklerinizi Belirleyin

Sitemizde iki farklı şekilde ödeme tipi bulunmaktadır. Dilerseniz siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi/eft yoluyla yapabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartı işlemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Tek Pusula'da 128 bit SSL kullanılarak her alışverişiniz şifrelenmektedir ve bilgileriniz koruma altındadır. SSL bağlantısının aktif olduğunu tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında bulanan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT Ödemeleriniz Hakkında

Eğer havale/EFT yöntemiyle siparişlerinizi tamamlamak istiyorsanız, kasaya giderek "Ödeme Yöntemleri" kısmından "Banka Havalesi/EFT"  seçeneğini tercih ederek tamamlamanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa zamanda inceleme yapılıp sizlere dönüş sağlanacaktır.

ÖNEMLİ: Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. Bu yüzden 3 iş günü içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir.


Banka Hesap Numaramız:

Kuveyt Türk - Kartal Şubesi (TR13 0020 5000 0951 4294 9000 01) - TL Hesabı - İstanbul


Teslimat Bilgileri

Ödemenizi yaptıktan sonra güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü(veya daha erken) içerisinde, Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilmektedir. Siparişleriniz de adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılmaktadır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden bize ulaşın.