Tek Pusula Üyelik

Neden Üye Olmalıyım?

Tek Pusula'ya üye olarak birçok fırsattan ve kampanyadan ilk sizlerin haberi olur. Üyelerimiz için yaptığımız kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Üstelik üye olduğunuz taktirde teslimat ve fatura adresleriniz sizin için saklı tutulacağından her alışverişinizde devamlı bir şekilde aynı bilgileri girmek zorunda kalmazsınız. Sizde diğer üyelerimiz gibi daha hızlı yolla güvenilir alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Tek Pusula'ya üye olmak ücretsiz ve birkaç dakikanızı alacaktır. Sitemize üye olmanız için yapmanız gereken tek şey sitemizin sağ üst kısmında bulunan "Üye Ol/Giriş Yap" kısmına tıklayıp sizden istenen bilgileri doldurmaktır.

Üye Olmak İçin Tıklayınız.


Üyelik Bilgilerim İle Başka Adrese Ürünü Gönderebilir Miyim?

Tek Pusula üzerinden üyeliğiniz ile başka bir adrese ürününüzü gönderebilirsiniz. Üye girişi yaparak seçili ürün ile Kasa sayfasında "Yeni Adres Ekle" kısmına tıklayarak ürününüzün gönderilmesini istediğiniz yeri belirtebilirsiniz.


Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyeliğinizle ilgili birçok bilginizin değişikliği için giriş yaparak daha sonra açılan sayfada sağ kısımda bulunan "Hesabım" başlığı altındaki linklerden istediğiniz değişiklikleri sağlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde "Hesabım" kısmından gerekli işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.


Şifremi Unuttum. Ne Yapmam Gerek?

Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman vakit kaybetmeden rahatlıkla sitemizden hızlı bir şekilde parola sıfırlama isteğinde bulunabilirsiniz. Sitemizin sağ üst kısmında yer alan "Üye Ol/Giriş Yap" kısmına tıklayarak açılan sayfada Kayıtlı Müşterisiyim altında bulunan "Parolamı Unuttum" kısmından e-posta adresinizi yazarak şifre sıfırlama isteğinde bulunabilirsiniz. Bu aşamadan sonra şifre sıfırlama isteği e-posta adresinize gelecektir. Lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.